Ceník

Ceny níže uvedené jsou dány za skupinu frekventantů akreditovaného kurzu, semináře.

Kurzy s akreditací od MPSV a semináře lze u nás po vzájemné dohodě objednat na termín, který bude vyhovovat oběma stranám - včetně víkendů, svátků a to bez příplatku.

Název kurzu Lektor Vyučovací hodiny Cena Kč Poznámka k ceně
Úvod do krizové intervence v kontextu sociální práce Bc. Roman Kunc , PhDr. Ondřej Sezima , PhDr. Daniela Květenská, Ph.D. 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení, poplatek za akreditaci. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Poradenský dialog I. Mgr. Markéta Steklá , Bc. Roman Kunc 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Dítě ohrožené sociálními sítěmi PhDr. Daniela Květenská, Ph.D. 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Předcházení a zvládání agresivních projevů klienta sociální služby Bc. Roman Kunc , Mgr. Markéta Steklá 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Předcházení a zvládání agresivních projevů klienta sociální služby II. Mgr. Markéta Steklá , Bc. Roman Kunc 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Asertivita pro pomáhající profesionály působící v oblasti sociální práce Mgr. Markéta Steklá , Bc. Roman Kunc 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Manipulativní chování klientů sociálních služeb Bc. Roman Kunc , Mgr. Markéta Steklá 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Syndrom vyhoření - úvod do problematiky Mgr. Adéla Michková, Ph.D. , Bc. Roman Kunc , PhDr. Ondřej Sezima 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Motivační rozhovory - úvod do problematiky Mgr. Ondřej Čalovka 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Zvládání obtížných situací v kontextu sociální práce a způsoby sebepéče Bc. Roman Kunc , PhDr. Ondřej Sezima 16 15000 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Základy práce s emocemi a rozvíjení emoční inteligence ve vztahu k sociální práci Bc. Roman Kunc , PhDr. Ondřej Sezima , Mgr. Adéla Michková, Ph.D. 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Úvod do problematiky práce s klientem s rizikem v chování Bc. Roman Kunc , Mgr. Markéta Steklá 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Hranice v práci s klientem sociální služby Bc. Roman Kunc 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Základy krizové intervence Bc. Roman Kunc 16 15000 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení, poplatek za akreditaci. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Základy krizové intervence a sebepéče pracovníka PhDr. Ondřej Sezima 16 15000 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení, poplatek za akreditaci. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Komunikace a práce s oběťmi domácího násilí PhDr. Daniela Květenská, Ph.D. 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Psychologie v kontextu sociálních služeb PhDr. Ondřej Sezima 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km.
Úvod do práce se stresem aneb jak nevyhořet PhDr. Ondřej Sezima 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km.
Psychopatologie pro pomáhající profese PhDr. Ondřej Sezima 8 8500 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km.

Chybí Vám zde nějaký akreditovaný kurz, seminář? Máte zájem o vytvoření kurzu přímo pro Vaše zařízení? Nebo máte pouze dotaz, připomínku... Napište nám nebo zavolejte info@mousou.cz +420603 550 726

Kontakt

Pořadatelem kurzů je:

Mousou.cz, Bc. Martin Florián
Bankovní účet: 107-2806200297/0100
IČO: 04872363 / DIČ: CZ8201143225

Borohrádek, Náměstí 20
Česká republika, CZ