Ceník

  • Akreditované kurzy MPSV a semináře lze u nás po vzájemné dohodě objednat na termín, který bude vyhovovat oběma stranám - včetně víkendů, svátků a to bez příplatku.
  • Ceny jsou uvedeny včetně námi dodaných výukových materiálů a vydání osvědčení.
  • K ceně akreditovaných kurzů MPSV a seminářů připočítáváme dopravu lektora 5 Kč/1 km z místa jeho bydliště a zpět.

Ceny níže uvedené jsou dány za skupinu frekventantů akreditovaného kurzu, semináře.

Maximální počet účastníků akreditovaného kurzu, semináře je v "detailu" daného kurzu, semináře.

Název kurzu Lektor Vyučovací hodiny Cena Kč Poznámka k ceně
Úvod do krizové intervence v kontextu sociální práce Bc. Roman Kunc , PhDr. Ondřej Sezima 8 12400 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení, poplatek za akreditaci. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Základy krizové intervence Bc. Roman Kunc 16 24800 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení, poplatek za akreditaci. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Základy krizové intervence a sebepéče pracovníka PhDr. Ondřej Sezima 16 24800 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení, poplatek za akreditaci. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.
Psychologie v kontextu sociálních služeb PhDr. Ondřej Sezima 8 12400 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km.
Úvod do práce se stresem aneb jak nevyhořet PhDr. Ondřej Sezima 8 12400 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km.
Psychopatologie pro pomáhající profese PhDr. Ondřej Sezima 8 12400 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení; nejsme plátci DPH. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km.
Komunikace a práce s oběťmi domácího násilí PhDr. Daniela Květenská, Ph.D. 8 12400 Cena je dána za skupinu frekventantů a zahrnuje pracovní materiály, vydání osvědčení. Nutno připočítat k ceně dopravu lektora 5 Kč/1 km. Cena akreditovaného kurzu je osvobozena od DPH.

Chybí Vám zde nějaký akreditovaný kurz, seminář? Máte zájem o vytvoření kurzu přímo pro Vaše zařízení? Nebo máte pouze dotaz, připomínku... Napište nám nebo zavolejte info@mousou.cz +420603 550 726

Kontakt

Pořadatelem kurzů je:

Mousou.cz, Bc. Martin Florián
Bankovní účet: 107-2806200297/0100
IČO: 04872363 / DIČ: CZ8201143225

Borohrádek, Náměstí 20
Česká republika, CZ