Kdo jsme?

Jsme společenství lidí z různých pomáhajících profesí, kteří se rozhodli předávat své znalosti a praktické zkušenosti druhým prostřednictvím vzdělávání, a tím se podílet na zvyšování úrovně sociální práce.

Co děláme?

Nabízíme:

  • semináře / školení / kurzy pro pracovníky v sociálních službách,
  • semináře / školení / kurzy pro sociální pracovníky,
  • kurzy na klíč (po vzájemné dohodě jsme za pomoci odborníků z našich řad schopni vytvořit kurzy na klíč dle vašich časových a odborných požadavků).

Naše zásady:

  • dbáme na kvalitu - v námi nabízených akreditovaných kurzech vyučují pouze lektoři schválení akreditační komisí MPSV s potřebnou praxí,
  • dbáme na dostupnost - cenu akreditovaných kurzů a seminářů pečlivě stanovujeme tak, aby nebyla pro Vámi poskytovanou sociální službu zátěží, chceme být cenově dostupní i pro malá zařízení provozující sociální služby,
  • dbáme na přání zákazníka - v případě Vašeho zájmu je možné námi nabízené akreditované kurzy, semináře objednat i na dny pracovního volna a to bez příplatku.

Kde probíhá výuka našich kurzů a seminářů?

Vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách zajišťujeme zpravidla formou výuky v zařízení objednavatele a to v rámci celé ČR.
I v roce 2019 však budeme vypisovat konkrétní termíny tzv. otevřených kurzů.

Kontakt

Pořadatelem kurzů je:

Mousou.cz, Bc. Martin Florián
Bankovní účet: 107-2806200297/0100
IČO: 04872363 / DIČ: CZ8201143225

Borohrádek, Náměstí 20
Česká republika, CZ